Hobby i Rozrywka

Tematyczna witryna internetowa!

Posted by admin | April - 26 - 2020 | Comments Off on Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli jak umeblować garderobę?
Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli jak umeblować garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Wbrew pozorom, garderoba w ogóle nie musi być ogromna, żeby zdołać swobodnie trzymać w niej stroje oraz zachować stosowny porządek. Swoją rolę będzie spełniać ona również jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. W przypadku, gdy mamy zamiar oddzielić garderobę od pokoju, możemy zdecydować się na drzwi przesuwne.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Trzymane ubrania to ważny czynnik, który ma wpływ na urządzenie garderoby. To, czy w czyjejś garderobie powinno znaleźć się wiele półek, szuflad bądź może drążków na wieszaki zależne jest od posiadanych ubrań. Warto też zastanowić się czy potrzebujemy więcej przestrzeni na przeróżne urządzenia, jak np. żelazko czy deska do prasowania.

W przypadku, gdy garderoba zajmie niewiele miejsca, rewelacyjnym wyborem jest zakup szafy na wymiar. W ten sposób najprościej jest zmaksymalizować miejsce zarówno na nasze rzeczy, jak i przeróżne dodatki. Do niewielkiej garderoby warto zakupić meble na wymiar oferowane przez firmę Komandor, która wytwarza ładowne szafy ubraniowe. Pakowna szafa narożna także jest dobrym pomysłem oraz zwiększy ilość miejsca na swoje ubrania.

Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce
Warto również zamontować w naszej garderobie drzwi przesuwne, nawet gdy jest to odzielne pomieszczenie. Pozwala to na zwiększenie dostępnej przestrzeni użytkowej. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest niezbędna do otworzenia klasycznych drzwi. W takiej sytuacji możemy postawić na dostępne na rynku gotowe rozwiązania lub drzwi przesuwne na wymiar, które znajdują się w ofercie firmy Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Należy mieć na uwadze, że właściwe meble w garderobie to nie wszystko. Musimy zadbać również o oświetlenie. Niezwykle istotne jest, aby światło docierało do wszystkich zakamarków pokoju. W przypadku niemałych pomieszczeń musimy skupić się także na oświetleniu punktowym, gdyż oświetlenie ogólne może nie być właściwe do zapewnienia właściwej ilości światła. Z ekonomicznego punktu widzenia dobrą decyzją są LED-y. Nie tylko zużywają one najmniej energii, ale dostępne są przeróżne rozwiązania, które sprawiają, że można zamontować je w najróżniejszych miejscach.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ostatnim elementem, o którym nie można zapominać jest lustro. Duża tafla nie tylko pomoże powiększyć optycznie pomieszczenie, ale również umożliwi nieograniczone oglądanie się podczas wybierania ubrań. W przypadku niewielkiego pokoju można zastąpić lustro stojące wiszącym. Świetną alternatywą dla małych pokojów jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowane jest lustro.

Comments are closed.